חוכמת המעגלים שלב ב'

"חוכמת המעגלים" – שלב ב'

את מוזמנת!

נפתח קורס המשך ל"חוכמת המעגלים" ואת מוזמנת להמשיך ולגלות את החוכמה:

מהראש שלי, אל הראש שלך, מהלב שלי אל הלב שלך, מהבטן שלי אל הבטן שלך, יהי המסע מבורך!

7 קורסים חלפו… 7 תהליכים ומעגלים מרגשים. 7 בארות של מים חיים ששתינו מהן בהתלהבות. גילינו עומק, למדנו עצמנו דרך המראות שבמעגל, בכינו, צחקנו, רקדנו, פחדנו, העזנו… התפלספנו, חפרנו…

7 קבוצות נשים מדהימות, אחת אחת אחת אחת…

אולי את זוכרת…

בסיום הקורס ערכנו טקס, שבו כל אחת "קיבלה" אלה מלווה לתקופה של אחרי ההכשרה, לתקופה של סיום התהליך הקבוצתי שעברנו יחד. אחת לתקופה גם האלה המלווה שלי מתחלפת. מבחינתי היא סימבול, גילוי ותזכורת לכיוון של התפתחות שלי שאישה, אדם, מורה, אמא, בת זוג…

בסיום קורס 6 "קיבלתי" את אלת המעמקים.

ואכן, הנוכחות שלה, הנוכחות של המתעמקת, המעמיקה, הצוללת פנימה… מביאה לי תמיכה רבה בתהליכים שהרגשתי שהם מתקרבים אליי כבר ממזמן…

היה לי ברור שיהיה קורס המשך, לא ידעתי מתי.

אז עכשיו!

(השלב הראשון התחיל ממש בימים אלו, אני מתחילה לערוך חוברת המלווה ומסכמת את התהליך שמתרחש בקורס הבסיס. אמנם כל קבוצה מיוחדת, ומושכת לכיוונים ייחודיים לה, עדיין, התכנים והרעיונות בקורס ברורים וקבועים. כל אחת מכן תקבל את החוברת לכשתהייה שלמה. במידה ויש אצלכן סיכומים (מודפסים או כתובים) או אפילו הקלטות, אשמח שתשלחו לי ואוכל להשתמש בהן לערכית החומר. תודה!)

אז יש לנו 30 בוגרות! כן! נשים מדהימות אחת אחת (המקסימות מקורס 6 מסיימות ממש עוד שבוע!),

ועוד 6 מיוחדות ומרגשות שהתחילו את המסע בקורס הקיץ.

ואני יודעת שכל אחת נמצאת בשלב אחר בחייה כמנחה, מרפאה, מורה, מאמנת, חולמת, לומדת…

התהליך המתוכנן מתאים לנשים שבוחרות להיכנס בשער העשייה, ופוסעות בנתיב הביטוי והמימוש. גם לנשים בוגרות הקורס שהנוכחות של התהליך בחיים שלך יקדם את העשייה, ייתן לך מעוף, עומק ותמיכה.

למי שכבר מנחה, למי שבדיוק משווקת, למי שמטפלת או מאמנת, למי שכבר רוצה לצאת לדרך.

והשלב הבא הוא קורס ההמשך.

אני רואה שילוב של שלושה דברים עיקריים:

  1. קבוצת מעגל נשים עבורך – לליווי בתהליכי החיים. אני מאמינה שכול אישה העובדת עם נשים ומעניקה לנשים, צריכה שיהיה לה עבור עצמה מעגל. מרחב שלה.
  2. קבוצת למידה והתפתחות כמנחה – מרחב מקצועי להביא דילמות "מהשטח", מרחב יצירתי, ובמיוחד, מרחב שבו את לומדת כיצד כל תהליך שאת חווה כמנחה וכמאמנת ומטפלת, מגיע אלייך כחלק מתהליך ההתפתחות האישית שלך.
  3. המשך למידה והעמקה בהנחיית מעגלים. העמקה בהובלת תהליכים רגשיים, העמקה בעבודה עם הגוף ככלי למודעות וצמיחה, העמקה בעבודה עם התודעה האנושית המתרחבת, העמקה בכלים שלנו כמנחות (שאילת שאלות, איסוף, פיתוח תקשורת מקרבת בקבוצה, עבודה עם התנגדויות…) התמודדות משותפת בשאלות של שיווק עצמי, ניהול פיננסי שלנו כמנחות, פיתוח יוזמות משותפות. ועוד…

אחד הדברים המרתקים ביותר בעבודה תהליכית עם אחרים, היא התקיימות המראה התמידית, בין מה שאני פוגשת בחוץ לבין מה שמתרחש בי פנימה. זה יכול להיות המפגש שלנו עם אחת המשתתפות בקבוצה שמעורר בנו תהליך אישי לא פתור, או האינטראקציה בין נשים בקבוצה שמפעילה בנו פחד לא מעובד, הקושי עם גביית כספים, או קושי בגיוס משתתפות. כל כך הרבה קורה כשאנחנו עובדות עם אנשים. חשוב מאוד לעבד את כל אלו, כדי לבוא "נקיה" לנשים שמולנו.

זהו תהילך אינסופי, יחד עם זה, הוא משמעותי יותר בהתחלה, אם אנחנו לומדות ללמוד את המתרחש בנו היטב, אנחנו "מתרחבות" מספיק כדי לקבל פחות תמיכה חיצונית בהמשך, ויכולות להיות עצמאיות יותר.

אלמנט מרכזי נוסף בתהליך, עבורי הוא פיתוח היצירתיות. אחד הכוחות המרפאים ביותר בטבע הוא היצירתיות. להיות יוצרת זה להיות אלוהית… כי זה מה שאלוהים עושים – היא והוא – יוצרים יחד!

בתהליך נשים הרבה גדש על פיתוח האמירה האשית שלך, כיוצרת. על היכולת ליצור מכל רגע "תרגיל" לעבודה בקבוצה, שדרכו תתפתח התבוננות פנימית ותובנה.  כיצד להתבונן על כל רגע כגרעין יצירתי, כיצד לפתוח את התודעה לכיוונים יצירתיים… אחד הדברים המפחים בנו ובנשים שאנחנו עובדות איתן את היכולת לברוא וליצור את מציאות חיינו, הוא פיתוח היצירתיות וההמצאתיות, כדרך חיים.

אלמנט נוסף, כמובן, זו המהות הנשית המתפתחת. בי, בך, במעגל, בקהילה, ביקום… כל כך הרבה דברים קורים לנשיות בעידן הזה. אני מאמינה שיש לנו עומקים לגלות בנו ובתהליך הנשי, על מנת להיות ראוייות להוביל את ה"התעגלות" הנשית בארצנו. וזה גם כיף!

לכן, הפעם הקורס מתוכנן למשך פרק זמן ארוך יותר, כדי שיהיה זמן להכול, ובנחת.

הקורס גם זול יותר, סתם ככה.

25 מפגשים, בני 4 שעות.

ימי ג'  או ב' 10:30 – 14:30. (אלא אם יש מועד אחר שנוח יותר, אני פתוחה)

במחיר – 2800 ₪ בלבד.

פתיחת הקורס מותנית בהרשמה של 8 נשים. מקסימום 10 משתתפות.

יוצאות לדרך באמצע אוקטובר!

באהבה,

שמחה,

חיבוקים

ועוד חיבוקים…

מיכל

אל דף הבית של נשים במעגלי החיים – מיכל דון