המורה הגאונה שלי היא גם שלך… דברים שלמדתי מהגוף שלי

הגוף שלך יודעת! איך תלמדי לדעת אותה גם?

הגיגים ורעיונות לתרגול עם עצמך ובמעגלים

הי נשים יקרות 🙂

EMBODIMENT, DISEMBODIMENT

אין לזה באמת תרגום טוב בעברית. אני קוראת לזה, ביני לבין עצמי – ידיעה דרך הגוף כשההפך של זה יהיה ניתוק מידיעת הגוף.

הגוף שלי יודעת… אני שמחה לומר שהיא החכמה שבינינו, היא על גבול הגאונות…
זכיתי לפגוש את הגוף שלי ממש מזמן, בתהליכי מודעות עצמית דרך הגוף. את כולי למדתי ממנה, חמודה! זכיתי לפגוש אותה ואת כל מה שיש לה לספר לי בכל רגע, מאז אני מרשה לה להוביל את חיי.
כל אישה זכתה בה, בגוף מדהימה וחכמה, רגישה ועוצמתית, רכה ויודעת. לחברה ממש ממש טובה.
וכן, היא יותר חכמה מהרגש שלי ובטח שבטח מהמחשבות שלי. היא חווה תחושה עוד לפני שאני מודעת לרגש, היא מבטאת את הרגש שלי, היא מעוררת אותי לשים לב לרגישויות שלי ולצרכים העמוקים שלי.
היא מדברת איתי ואותי כל הזמן. גם בכשלים ובמחלות.
אי אפשר לשקר אותה… אפשר לא להקשיב לה, ותמיד יש לזה מחיר.

כשאני רוצה לעבור תהליך עמוק ומשמעותי – אני עושה אותו איתה. מה שקורה לי בגוף, הלמידה והשינוי, היציאה מגבולות הנוחות אל עוצמה חדשה או נשימה חדשה – את זה אני לומדת בקלות. כי היא חוותה, התאים שלי מכירים חוויה חדשה – דרכה.
את הדיאלוג בין הגברי לנשית,
את השלום רוח וחומר,
את היכולת לשחרר רגשות עצורים,
את החופש להיות,
את התרחבות התודעה דרך התרחבות במרחב,
את התגמשות המחשבה דרך הגמשת התנועה,
את ההתקדמות דרך הריקוד,
את "אני האותנטית" דרך הריקוד החופשי,
את כל ה"כאן ועכשיו" דרך נוכחות איתה.
למדתי איתה את ה"כן" וה"לא" הברורים שלי,
את הצבת הגבולות ויכולות הכוח שלי.
את הפתיחה והאהבה העצומה.
ועוד… אינסוף תהליכי שינוי ושחרור העצמי – שהיא העניקה לי.

כשאני מנחה ומלמדת, אני קשובה אליה כל הזמן. היא מספרת לי מה אני חווה ברגע, למה אני מגיבה, מה מפעיל אותי. היא מאפשרת לי להיות מודעת לעצמי ולוקחת אחריות שלמה על תגובותיי.

ואיפה מתחילים? איך לומדות את השפה שלה? איך מדברים אותה ואיתה?

אני מניחה שזה מתחיל בגילוי השפה הבסיסית שלה – שפת התחושות.
חם, קר, נעים, מגרד, מעקצץ, זרימה, לחץ, כאב, תקיעות, הדהוד…
ואם את רוצה ללמוד לדבר איתה, אז מספר פעמים ביום תשאלי אותה "מה את מרגישה?" "איזה תחושות יש בך, ברגע זה" ופשוט תקשיבי. בלי שיפוט, ביקורת או רצון לשנות.

שני תרגילים שאני אוהבת לעשות במעגלים, שמאפשרים התחלה של דילוג איתה:

1. כל אחת עוצמת עיניים ומקשיבה לגוף, סורקת אותה, ומגלה, האם והיכן יש מקום או איבר שחש פחות טוב, וזקוק למשהו. וכל אחת מעניקה לעצמה את מה שהיא גילתה שהיא צריכה (תנועה באגן, גירוד בגב, עיסוי בכפות הרגליים…)
בשלב השני כל אחת משתפת מה היא גילתה, וכולנו יחד איתה (כל אחת עם עצמה) עושות לעצמנו מה שהיא גילתה שהגוף שלה צריכה. אנחנו עדות נוכחות כשאישה נוכחת עם הגוף שלה ותומכת בו-בה.

2. תרגיל טקסי יותר, ומשמעותי מאוד עבורי: כל אישה מקשיבה לגוף ומבקשת לדעת איזה חלק בגוף שלי זקוק עכשיו לברכה. בשל כל סיבה… הרגליים שלי זקוקות לברכה כי יצאתי לדרך חדשה… הרחם שלי מבקשת ברכה כי היא עברה משהו קשה, העיניים, הלב… וכל אחת בתורה מברכת את חלק הגוף שלה, ומדליקה נר. זה חזק. עולות בעצם שיחות מאוד עמוקות ואישיות עם הגוף שלנו.

מברכת את גופי, את גופך בקשר מעצים והדדי איתך!
מברכת אותך שתהני ותתעצמי מתבונת גופך.
מברכת אותנו שנתברך בגוף החיים כולם, שנהיה הרטט והצליל, הצבעוניות וההשתנות, כמו גוף החיים עצמם.

באהבה, לגוף הנשית!

 

אתן מוזמנות לארועים הקרובים:

•   קורס מנחות מעגלי נשים חדש במרכז הארץ, בבוקר כן!!  ימי א'.

• סדנת הבוטיק שלי!! מערת החשק!!! ב 20 בנובמבר, שלושה ימי מעגל נשים מרפאים ומעצימים      לך, לנשיות ולאישה המינית שאת. אין אישה שלא צריכה את הסדנה הזו! נותרו מקומות בודדים.

• "ערב משנה חיים: "בואי בואי…" 18/12 הרצאה מרתקת לגברים ולנשים על הגדולה מכולן, והמדוכאת מכולן – האורגזמיות הנשית. בואו בהמוניכם – תזכו לתובנה חדשה, והרבה שיעורי בית!

• "לה אינדיגה" חוזרת!! התכנסות החורף של האישה הפראית. האנגר "אדמה" במצפה רמון, בואי לחגוג את האישה החזקה והיפה שאת! התכנסות עמוקה ומשמעותית לנשים כמוך. אנחנו מכינות ארוע מיוחד ובלתי נשכח, אחרי שהתעופפו לנו טילים על פסטיבל הקיץ… הגיע הזמן להתעופף יחד באהבה גדולה לחיים!  www.laindiga.co.il

 ♥♥♥♥♥♥

בואי ללמוד להנחות מעגלי נשים! בואי לעבור תהליך עמוק שיביא אותך ליעוד שלך

בואי ללמוד ולעבור הכשרה מקצועית ומדוייקת בהנחייה בסגנון אנושי, אישי, מעמיק… בואי ללמוד להיות אישה היודעת ליצור מרחבי אמת ועומק, להיות מנחה שכל אישה תעבור איתה צמיחה משמעותית. בואי להעצים את הנשים והנשיות ולתת את מי שאת לנשים, נערות, אמהות, ארגונים וארועים נשיים מרגשים.

הכשרת מנחות למעגלי נשים זו העשייה המרכזית בחיי.  זה הזמן של המעגל הנשי, התקשורת, ההכלה, ההתפתחות יחד, ההרמוניה והעומק הנשיים לחזור להיות חוויה שכל אישה זוכה לה. כל אישה ראויה למעגל – זו חוויה בסיסית. אנחנו לומדות, בקורס מקצועי ומעמיק, להעביר את החוויה הלאה. הקורס הוא חוויה משנה חיים. בואי ללמוד את הקסם – את הכוח של המעגל – את הנשיות הבריאה. בואי ללמוד ליצור תקשורת הרמונית בקבוצה. 17 מפגשים. 3600 ש"ח (יש הנחה בהרשמה מוקדמת).  את מוזמנת להתקשר אליי 050-4228722 או אל רוזין 052-3810858.

ימי א', 10:00 – 14:00 במתן, ליד כפר סבא, על כביש 6, הכי מרכז הארץ שיש.

קריאה מיוחדת לנשים ישראליות בחו"ל, את יכולה להצטרף לקורס דרך הסקייפ!! זה עובד נפלא! את לא לבד…

והנה כמה טקסטים מהאתר שיכולים לעניין אותך:

קריאה לנשים חכמות להוביל נשים במעגלי נשים

מה זה מעגל נשים??

♥♥♥♥♥♥

מערת החשק, סדנת בוטיק, שלושה ימים במעגל נשים, מרחב לפתוח ולשחרר את כל מה שחוסם אותנו מלהיות אישה מינית פשוטה ומשוחררת. 

את מוזמנת, יותר ממוזמנת, את חייבת לעצמך. קחי חופשה מהחיים, אל תוך מרחב נשי נעים ואמיתי. לכל אישה סיפור עם המיניות שלה. כל אחת וגם את ראויה לעלות על דרך של שחרור, גילוי, התפתחות, העצמה ושמחה במיניות שלנו. מיניות מאוזנת ומשוחררת טובה לבריאות שלך, לזוגיות שלך, לסבלנות, לשמחת החיים, ליצירתיות ובעיקר – לאהבה שלך לעצמך.
מחמישי אחר הצהרים, עד מוצ"ש, אנחנו נכנסות למרחה של הקשבה, משחק, אמת, צחוק ודמעות, ואת יוצאת הביתה מישהי אחרת – בקשר טוב עם הגוף שלך, משוחררת מאמונות שסגרו אותך, מבינה את הפוטנציאל שלך והכוח הנשי שלך… ועוד ועוד… זה כיף, וזה שווה, כל כך שווה את הזמן והכסף שלך. אה… וגם חברות לחיים תמצאי כאן!

ההרשמה בעיצומה, התקשרי לרוזין: 052-3810858 או אליי 050-4228722

והנה גם הארוע בפייסבוק

♥♥♥♥♥♥

"בואי בואי…" – מפגש – הרצאה על האורגזמיות הנשית, לגברים ולנשים!! 

מפגש בלתי נשכח על הפעילות המוחית הגדולה והחזקה ביותר שהתגלתה עד כה במין האנושי, על תופעה מופלאה שנחשבת כיום, בשפת החוקרים, עיסוי משובח למוח… על תופעה שמציפה את מוחנו בחומרים מעוררי ביטחון עצמי, יצירתיות, יוזמה, אהבה ותחושת חיבור… על… האורגזמה הנשית!!

יצרתי ערב שברובו מורכב מהרצאה – ממש שיעור – מלא במידע אודות ההיסטוריה התרבותית המערבית של האורגזמה, על המידע החדש והטרי שהחוקרים מגלים בימינו אנו, על הבנה עמוקה יותר של התופעה, ואיך ההבנה הזו משנה את חיינו, על סוגים שונים של אורגזמה, ולקינוח – איך אישה לוקחת אחריות על העצמת האורגזמיות שלה. כי זה בריא… יותר מכל דבר שאנחנו יכולות לעשות עבור עצמנו.

אני מלאה בתחושת שליחות להביא את המידע הזה לכמה שיותר אנשים המוכנים לקבל אותו, ולשנות את פני המיניות הנשית, כבר בימינו אנו.

18/12, מוצ"ש, בשעה 19:30.

בינתיים – הנה טעימה!

https://www.youtube.com/watch?v=xf0N5c-FLhQ

זהו ערב מעורב, גברים ונשים, לא צריך לבוא בזוגות, אפשר לבוא עם חברות, ואפשר גם בזוגות!

הנה הארוע בפייסבוק

♥♥♥♥♥♥

נשים – מוזמנות למפגשי ליווי אישי – נשי בכל תחומי החיים – זוגיות, גוף, מיניות, יחסים, התפתחות אישי, רוחנית, ריפוי…. אני כאן ללוות אותך!

♥♥♥♥♥♥

אני ורוזין כאן תמיד עבורך

מיכל מעיין – 050-4228722

רוזין – 052-3810858

www.maagal.co.il  |  magalnashim@gmail.com

אל דף הבית של נשים במעגלי החיים – מיכל דון