חתונה

טקס כניסה לחופה – חיבור הלבבות

טקס כניסה לחופה של מיטל ואורי

טקס כניסה לחופה של מיטל ואורי

טקס ליצירת פתיחה של הלב, מרחב של אהבה והרמוניה של הזוג, המשפחה וכל האורחים, ולהתחבר כולנו יחד לרגעים של יצירת מציאות והתחלה חדשה וחיובית עבור החתן והכלה, ועבור עצמנו. אנחנו יוצרים רגע מרגש של בקשת משאלות והקשבה לחלומות ונוצרת עוצמה גדולה של חשיבה חיובית ותפילה משותפת לקהל כל כך גדול.

החתונה, מעמד של חיבור בין שני בני אדם וחווה, ושתי נשמות, מהווה אירוע בעל משמעות רוחנית מהגבוהות שקיימות, ומשמעות רגשית מהעמוקות שקיימות.

מרבית החתונות נערכות באופן שבלוני וחוזר על עצמו. מעטות הן החתונות שמצליחות לחדש, להלהיב וליצור התרגשות עמוקה בקרב כל המוזמנים.

זוגות רבים מוצאים דרך אחרת, דרך לבטא את עצמם וזוגות אחרים עדיין מחפשים את הדרך לבחור אחרת. אני מזמינה את הזוגות לחפש ולמצוא יחד את הרצון המשותף והחיבור הייחודי בינם. הטקס יכול להיות לפני החופה, התכוונות משותפת לקראת הכניסה לחופה או טקס אלטרנטיבי מלא של חתונה. אני, באופן אישי, ממליצה לשלב גם חופה מסורתית עם רב, לפני או יחד עם הטקס האלטרנטיבי.

הטקסים שאני עורכת במהלך האירוע הם מקוריים, נבנים בתהליך חשיבה יצירתית יחד עם הזוג ובהתאם לייחודיות של כל אחד מהם והייחודיות של הזוגיות והמשפחה החדשה שנוצרת.

בטקסים אני מביאה את הפן הרוחני, האוניברסאלי והיהודי, של משמעות טקס החופה והחיבור בין שתי נשמות הנישאות ומתרוממות בחיבור ביניהן.

החתן והכלה והאורחים מתמלאים באנרגיית אהבה עצומה ש"משדרגת" את הקשר בינם ואת עוצמת החוויה בערב החשוב בחייהם.

עבורי יש כאן שליחות חשובה, אני מאמינה בחיבור זוגי כמשמעותי להתפתחות האישית של כל אחד, וכפוטנציאל לאושר ומציאת שלום ושלווה של האדם בינו לבין עצמו ובין האדם לסביבתו. עבורי זהו חלק מתהליך ריפוי הפלנטה. מכיוון שמרבית התרבות החילונית לא מוצאת משמעות רבה בטקס היהודי המסורתי, יש צורך למצוא לעצמנו את החיבור לחוויה משמעותית.

אל דף הבית של נשים במעגלי החיים – מיכל דון