מסיבת רווקות

מסיבת רווקות "שמחת כלה"

במסיבות הרווקות "שמחת כלה" אני מזמינה אתכן, החברות ובנות המשפחה לתת לכלה מתנה נהדרת: התרגשות מלאה בשמחה ושלווה! זהו ערב שלם שבו אנחנו עוטפות את הכלה באהבה, ברכות, העצמה וצחוק. מזכירות לה עד כמה יש סיבבה "רשת תמיכה" נשית שמלווה אותה כל הדרך אל החופה!

מי שהתחתנה כבר יודעת, הימים שלקראת החתונה מלאים במתחים, חששות, מריבות והתעסקות רבה ומעייפת בכל כך הרבה עניינים גשמיים; בגדים, אוכל, סידור מקומות ישיבה, משפחה, מוזיקה ומה לא.

זוהי מסיבת רווקות בסגנון מעגל נשים. אנחנו יושבות יחד ומשוחחות,צוחקות, יוצאות לטקס משמעותי במסע בדמיון מודרך, מברכות, מקבלות מסרים לחיים בעזרת קלפים ועוד. ובעיקר מתחברות יחד למהות האמיתית של המציאות – אנחנו מעניקות אהבה לכלה, עוטפות אותה בקרבה וחברות ונותנות לה להרגיש כמה אנחנו שמחות שהיא מתחתנת, כמה היא מלכה!

אנחנו מאפשרות לה להתחבר לעצמה ולמצוא את השקט והשלווה שבה, לקראת החופה. יוצרות עבורה מעגל תומך ומכיל. הכלה עוברת הכנה רגשית ורוחנית שמאפשר לה להיות מאוזנת ופתוחה לאהבה בחתונה. אני רואה בתהליך הכנת הכלות שליחות משמעותית בחיים שלי.

אני מציעה גם הכנה רגשית ורוחנית לזוג, בפגישה אישית.

הספירלה של נשים במעגלי החיים

מסיבת רווקות "מערת החשק"

יש סקס אחר!!! ומכיוון שכך, כדאי שנשמע על כך, נלמד כמה דברים על איך עושים את זה, ונלמד את הגברים שלנו.

מסיבת רווקות זו הזדמנות לפתוח את העניין סוף סוף – האישה היא אלה, גם אלת מיניות, היכולה להגיע לגבהים של עונג ואושר ואפילו התעלות רוחנית, דרך מימוש הפוטנציאל המיני שלה.

אני מזמינה אתכן להיכנס איתי אל מערת החשק, לפתוח את העניין בכנות ובגלוי לעבור דרך המבוכה והצחוק אל גילוי עולמות חדשים; נלמד עובדות ודברים חדשים על הגוף שלנו ועל המיניות שלנו, נלמד(וגם קצת נתרגל) טכניקות להעצמת האנרגיה המינית, הלקוחות מתוך הטנטרה, נלמד מה כדאי ללמד את הגברים (לטובתנו, כמובן) ונגלה גישות חדשות לעולם הנסתר והנחשק הזה.

המיניות היא עניין מאוד רציני, ובגלל זה נתייחס לנושא עם הרבה הומור ושחרור. לא מבטיחה שלא יהיה פרוע!

אל דף הבית של נשים במעגלי החיים – מיכל דון